עוז לביא מצטרף לאחיו גור בהפועל חיפה

הסווינגמן הצעיר חתם על חוזה ארוך טווח בהפועל "בי-קיור לייזר" חיפה. המאמן אלעד חסין: "עתיד גדול לפניו". היו"ר יובל רוסמן: "מאמינים בקידום צעירים"

13/08/2021  | חדשות

מועדון הכדורסל הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה הודיע הבוקר (שישי) על החתמת עוז לביא על חוזה לארבע שנים הבאות. לביא בן ה-18 (1.97 מ'), שמשחק בעמדות הגארד והסמול פורוורד, גדל במחלקת הנוער של מכבי זיכרון יעקב.

עוז הוא אחיו הצעיר של גור לביא, שחקנה של הקבוצה ושל נבחרת העתודה. בהודעת הקבוצה נמסר כי "בשנים הבאות צמד האחים לבית לביא יחדש מסורת ארוכת שנים במועדון: האחים דן וציקי ענבר, מוטי, מוקה ויצחק פוירשטיין, פיני ויצחק חוזז, ליאור וקורן אמישה, אלון ויובל אופיר, אבי ונדל וילדיו לביא ואייל ועוד. ההחתמה של עוז, שכבר החל באימונים אישיים במועדון, היא עוד החתמה שמגיעה מתוך תהליך שהמועדון עובר. תהליך שרואה שנים קדימה ורוצה לבסס את המועדון כחממת טיפוח לשחקנים צעירים ואיכותיים, שאיתם נוכל לבנות בסיס חזק בליגת העל. שמחים שאתה איתנו עוז, בטוחים שתעזור לנו לעמוד במטרות, ועכשיו לשלב העבודה, בהצלחה!".

"אנחנו מברכים על הצטרפותו של עוז לביא להפועל בי-קיור לייזר חיפה", אמר מאמן הקבוצה, אלעד חסין, "עוז הוא בחור צעיר ומוכשר שעובד קשה ואנחנו בטוחים שעתיד גדול עוד לפניו". היו"ר יובל רוסמן: "הפועל בי-קיור לייזר חיפה מאמינה בקידום של צעירים כישרוניים שאמורים לבצע בשנים הקרובות קפיצת מדרגה. עוז מצטרף לאחיו גור, ולצעירים נוספים שהצטרפו לאחרונה כמו יותם שמול ונעם בן הרוש, וכולי אמונה שבעוד שלוש שנים יובילו את הקבוצה להשגת המטרות שלה".

מוק' יורופקאפ: ניצחון גדול להפועל חיפה

מוק' יורופקאפ: ניצחון גדול להפועל חיפה

29/09/2021
היום: חיפה ונס ציונה במוקדמות היורופקאפ

היום: חיפה ונס ציונה במוקדמות היורופקאפ

28/09/2021
צפו: הצהרת כוונות של קאדים אלן

צפו: הצהרת כוונות של קאדים אלן

22/09/2021