הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

הצטרפו לעמותת האוהדים
סיכום המשחק: הוד”ש (104-90)

12 בנובמבר, 2018

הפועל של האוהדים מנצחת בהוד השרון את מכבי המקומית 104-90 ואדי מינץ שלנו חזר עם מספר רשמים מהמשחק באולם עתדים.

 

כתבתו של אדי מינץ

עוד ערב בלתי נשכח בעתידים (4 בשנתים האחרונות) שכמו תמיד מוציא מהפועל חיפה את המיטב. 100 אוהדים אדומים עשו את הדרך (הפוקקה) מחיפה ולמעלה מ-200 מקומיים בכחול נהנו ממשחק בקצב בלתי רגיל שאלמלא השיפוט (שכנראה לא מחבב נק’ או גבוהים) היה המשחק עלול להגמר מוקדם הרבה יותר ובהפרש שיכל להיות קרוב ל-30 לטובות האדומים.

רבע ראשון

 הפועל פתחה פתחו היטב ומהר והצליחה לקבוע משחק מהיר מאד בהובלתו של ג’ף אלן וכבר בתחילת הרבע הובילו האדומים 19:11 אבל שלשות של דוידי וחפירות יחד עם משחק אגרסיבי שלא לומר בלתי ספורטיבי של יאגר  מהוד השרון סגרו רבע ראשון עם 24:20 אדום וצמוד.

רבע שני

הפוע לא כל כך הופיע לפתיחת הרבע השני ויאגר המשיך לעשות סלים קלים, שתי המלכות (אופק הגדול ואופק הקטן) צלפו שלשות ומהפך, אמצע הרבע השני, 36:37 לבן כחול והוד השרון נוטלת את ההולעה.

נאור שרון במהלך אישי סוחט סל ועברה ומחזיר יתרון לאדומים אבל החברים באפור מאבדים עשתונות ובסדרה אינסופית של טכנית וב״ס מריצים את המארחים ומעברים להם כדור אחר כדור מה ששולח את הוד השרון עם הרבה מאד אפשרות קדימה ושולח את הכחולים לריצת  0:8 ובסיום המחצית היתרון לקבוצה הבייתית 43:48 לבן.

רבע שלישי ורביעי

את החצי השני הפועל של האוהדים פתחה כמו מלוע של תותח כשג’ף אלן, נאור שרון וג’אמר יאנג מובילים את הפועל קדימה שפותחת פער בריצת 15-2 אדומה  ובאמצע ברבע השלישי 58:50 להפועל. ומי בא להושיע את הוד השרון ? האפורים כמובן. באחת מתצוגות השיפוט ההזויות שכולה אגו מורחקים כל הגבוהים של חיפה לוי (בלתס וחמש עברות, אלן(אכנית וחמש עברות) ואייזנדורף (חמש עברות) כשרחימי מג׳נגל עם חמישיית גארדים רוב הרבע הרביעי. הוד״ש עוד עושה קולות של קאמבק ומצמצמת לנקודה אבל מהלכים גדולים של נאור שרון (שנשק לטריפל דאבל עם הגנה מהסרטים), גאמר יאנג (שסחט שוב ושוב עבירות) והלך לקו  ויחד עם עבודת הגנה משובחת ולוחמנית של אופק אביטל ועמית זיס ברבע הרביעי האדומים גמרו את המשחק. ניצחון עם הרבה אופי, נשמה וחוכמת משחק לצוות המקצועי ולשחקנים. במוצ״ש נארח את נתניה למשחק השלמה. מי שלא יבוא מפסיד. יש פה חבורה של גברים.

—————————————-
חברים יקרים,
הפועל חיפה בכדורסל שייכת קודם כל לאוהדיה.
נמשיך לפעול תחת סטנדרטים מקצועיים גבוהים, תוך שקיפות מלאה ויכולת השפעה לכל אחד ואחת מחברי העמותה לאורך השנים.
אנו מודים לכל חברי העמותה שכבר חידשו חברות, וגם לאלה שתומכים מרחוק. וכמובן לכל הספונסרים שתרמו מכספם ומזמנם.
בזכותכם יש הפועל בחיפה!
—-
מזכיר לכם כי אדי מינץ מחכה לכם לחידוש החברות.
צרו איתו קשר.חבר עמותה צעיר (עד גיל 17) – 150 ש״ח
חייל/סטודנט/נכה – 350 ש״ח
מבוגר – 650 ש״ח
יהלום (ישיבה על הפרקט) – 2,000 ש״חאדי מינץ: 054-3115652

ממשיכים את הבנייה – מצטרפים לעמותה

 

 

אין תגובות

logo