הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

הצטרפו לעמותת האוהדים
סיכום המשחק בין אליצור נתניה להפועל פרשקובסקי חיפה. מחזור 1 (השלמה) (89 -82)

18 נובמבר, 2018

 

הפועל של האוהדים אירחה במסגרת המחזור הראשון (שהיה למשחק הרביעי) את אליצור נתניה, אדי מינץ שלנו עקב מקרוב אחרי המשחק בכדי להעביר לכם רשמים.

 

הפועל של האהודים מנצחת 89 – 82 בכתבתו של אדי מינץ

הפועל של האוהדים אירחה ברוממה את אליצור נתניה לעיני 750 אוהדים שנהנו ממשחק בקצב גבוה וראו את האדומים עולים למאזן 0:4. הפתיחה הייתה סולידית וכדור רודף כדור וסל רודף, כאשר בשתים שלוש הדקות הראשונות טיפה יותר פעיל ולאחר כמחצית מן הרבע הראשון  שוויון 12:12. הפועל מעלה הילוך נותנת גז ועם לחץ מקו הבסיס שגרר חטיפות וריצת 0:8 תוך 45 שניות והאדומים מולכים 20 – 12, פלדה המאמן של האורחים מעיר היהלומים לוקח פסק זמן ראשון ומסדר קצת העינינים לאורחים שחוזרים למשחק. וקובעים בסוף הרבע ראשון 19:26 ללבנים אדומים של הפועל

הרבע השני נפתח בפצצה אדומה וריצת 11 – 5 אדומה, אבל עברה שנייה של איזאה אייזנדורף מורידה אותו חיש מהר לספסל והפועל שומרת על על ההפרש עד אמצע הרבע 24:37 לבן אדום.

אמצע רבע אמרנו? מרגיש כמו סיאסטה והפועל נרדמת. נתניה מנצלת הזדמנות ובעזרת משחק יוצא מן הכלל של אקס הפועל לירן מורן היא פוצחת בריצה  2:14 קל  ומצמצמת ל 1- בלבד כשרק נק’ מהקו של ג’אמר יאנג מורידות את הפועל למחצית עם יתרון 4 בלבד 38:42 .

לחצי השני ג’ף  אלן עלה כמו מלוע של תותח עם אנרגיות מחודשות ובמו ידיו פתח פער דו ספרתי לטובות הפועלים, אמצע  הרבע השלישי והפועל כבר ביתרון של 11 נק’  45:56. בשחיזור מדויק של הרבע הקודם האדומים נרדמו בשמירה ונתניה הריחה הזדמנות וניצלה אותה. סאמרויל התחיל בשלשה,  סטיבן דניס המשיך וגיל אמיתי  סגר עניין ופתאום שוויון 58:58. בין לבין אלן ספג רביעית טכנית בנוהל ורק יונתן לוי עם סל ונק׳ מהקו החזיר יתרון להפועל, סוף הרבע השלישי עדין 4 הפרש ממש כמו בתחילתו 58:62 מקומי ואדום.

הקהל האדום לא מפסיק לעודד, הלחץ מתגבר אצל האורחים וההפסקות בין הרבעים עושות טוב להפועל שפותחת בריצה את הרבע האחרון כמו בסערה, משחקת חכם, נשלחת בלי סוף לקו כי מה שלא הולך משלוש (ערב של 12.5%) הולך מהעונשין (80%). שני אסיסטים נהדרים וחטיפות של אופק אביטל, לאלן ולאייזנדורף ומשחק אחראי של יאנג פותחים פער של 7 נק׳ שממנו נתניה כבר לא יכלה לחזור. שוב ניצחון עם הרבה אופי, נשמה וחוכמת משחק לצוות המקצועי ולשחקנים. בשלישי הקרוב נארח את יבנה למשחק נוסף. מי שלא יבוא מפסיד. יש פה חבורה של גברים.

 

———————————————————————————————————–

חברים יקרים,
הפועל חיפה בכדורסל שייכת קודם כל לאוהדיה.
נמשיך לפעול תחת סטנדרטים מקצועיים גבוהים, תוך שקיפות מלאה ויכולת השפעה לכל אחד ואחת מחברי העמותה לאורך השנים.
אנו מודים לכל חברי העמותה שכבר חידשו חברות, וגם לאלה שתומכים מרחוק. וכמובן לכל הספונסרים שתרמו מכספם ומזמנם.

בזכותכם יש הפועל בחיפה!
—-
מזכיר לכם כי אדי מינץ מחכה לכם לחידוש החברות.
צרו איתו קשר.חבר עמותה צעיר (עד גיל 17) – 150 ש״ח
חייל/סטודנט/נכה – 350 ש״ח
מבוגר – 650 ש״ח
יהלום (ישיבה על הפרקט) – 2,000 ש״ח

אדי מינץ: 054-3115652

ממשיכים את הבנייה – מצטרפים לעמותה

אין תגובות

logo