הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

הצטרפו לעמותת האוהדים
סיכום הדרבי מאת אדי מינץ

7 בנובמבר, 2018

הדרבי הוא אדום! 

הפועל פרשקובסקי חיפה מנצחת 95 – 92 ולאחר הפסקה כל כך ארוכה קובעת כי הדרבי הוא אדום!

אדי מינץ היה על הפרקט גם בערב ההיסטורי הזה והכין עבורכם את התקציר

 

וואו, מאיפה מתחילים ? כנראה בהתחלה.

מי שלא בא הפסיד בענק את אחד ממשחקי הדרבי הגדולים בכל הזמנים. והיו משחקים גדולים. תאמינו  שהיו!

3,000 איש  ואישה מילאו את היכל הספורט ברוממה מתוכם 2,000 אדומים. האורחים בירוק פתחו חזק יותר ודניאל קופרברג, שעד עכשיו קלע 3 נק’ במחזור הקודם כבר היה עם 8 אחרי פחות מ 3 דק ועזר לאורחים בירוק להוליך את המשחק, עופר רחימי המאמן האדום עצר לפסק זמן, תכנן תוכניות ואדומים שוב על המגרש, למרות בריחה ירוק באמצע רבע ל-20:7 . נאור שרון צמצם אחרי מלחמה בכל מקום, סוף הרבע הראשון 28:21 לאורחים.

האדומים עלו בדק’ טובות של כל החמישיה האדומה, ועד אמצע הרבע השני הפועל רצה 14-7 וכופה  שוויון 35:35. סורקין הירוק עם 6 רצופות פתח שוב פער קל לטובת האורחים ויורדים למחצית בפיגור  46:40. 

המחצית השניה נפתחה כמו הראשונה בתנופה של האורחת שמצליחה לעלות ליתרון דו ספרתי.הפועל לא מוותר ומהיצע גביראל תמאש בתוצוגת עידוד משוגעת תופס פיקוד על היציע האדום שבשירה אדירה דחפו את אייזנדורף שמחזיר את הפועל למשחק וקובע שוויון נוסף, באמצע רבע השלישי  52:52 האורחים נלחצים ופסק זמן של ברק פלג. הפועל ממשיכה בטוב וג’אמר יאנג מעלה את האדומים ליתרון, שתי החלטות שנויות במחלקות של השופטים באפור: עברה של אלן (רביעית) ושריקה אפילו יותר מוזרה לספסל האדום כנגד המאמן רחימי (טכנית תמוהה) והאורחים מצליחים לחזור ולהוליך ובסוף הרבע השלישי, 67:63 לאורחים.

הרבע הרביעי סידר לנו קרב ענק, אוירה מטורפת ובעיקר הפועל חיפה אחת גדולה ומאמינה בדחיפה ענקית של הקהל האדום שלא הפסיק לעודד. כל החמישיה האדומה נלחמה וירקה דם, הפועל עברה לשמירה אזורית שמייאשת את האורחים כשרק שלשות של אנתוני פישר (6 כאלה) מחזיקים אותם בתמונה. האוירה מתחממת והקהל מרעיד את רוממה ובאמצע הרבע שווין מותח 79:79. הפועל עם רצף של התקפות בצבע הלכה לקו אחרי רצף עברות של האורחים שבתגובה הלכו על זריקות מבחוץ מבחוץ וכולנו יודעים איך זה בדר״כ נגמר. שלשה ענקית במעבר תוך כדי מתפרצת של נועם לייש (מהטובות שראיתי) פתחה פער 6 לטובת הפועל ומכאן אפילו אלוהים לא היה לוקח את הנצחון מהאדומים. בסיום 92:95 הסטורי והיסטרי כשהקהל האדום נשאר לשיר, לרקוד (ולבכות, לא כולם, רק אני). חיפה אדומה !

—————————————-
חברים יקרים,
הפועל חיפה בכדורסל שייכת קודם כל לאוהדיה.
נמשיך לפעול תחת סטנדרטים מקצועיים גבוהים, תוך שקיפות מלאה ויכולת השפעה לכל אחד ואחת מחברי העמותה לאורך השנים.
אנו מודים לכל חברי העמותה שכבר חידשו חברות, וגם לאלה שתומכים מרחוק. וכמובן לכל הספונסרים שתרמו מכספם ומזמנם.
בזכותכם יש הפועל בחיפה!
—-
מזכיר לכם כי אדי מינץ מחכה לכם לחידוש החברות.
צרו איתו קשר.חבר עמותה צעיר (עד גיל 17) – 150 ש״ח
חייל/סטודנט/נכה – 350 ש״ח
מבוגר – 650 ש״ח
יהלום (ישיבה על הפרקט) – 2,000 ש״חאדי מינץ: 054-3115652

ממשיכים את הבנייה – מצטרפים לעמותה

 

 

אין תגובות

logo