הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

הצטרפו לעמותת האוהדים
אדי מינץ לקראת אליצור יבנה (מחזור 7)

20 נובמבר, 2018

 

הפועל של האוהדים מארחת את אליצור יבנה שעוברת פתיחת עונה לא יציבה אבל התחזקה משמועתית לאחרונה.

לקראת משחק הבית השלישי לעונה – כתבתו של אדי מינץ

מאליצור לאליצור כוחנו עולה ? אחרי שרק במוצש האחרון הפועל של האוהדים התגברה בקושי רב על האליצורית מנתניה מגיעה הערב (שלישי)  לרוממה אליצורית נוספת, הפעם מיבנה. זהו מפגש קצוות כשהפועל שלנו  (מאזן 0:4) מביטה על יבנה (מאזן 4:0) מלמעלה מה שבליגה המשוגעת והנהדרת הזאת בעצם לא אומר דבר.

הפועל מציגה את שלושת המובילים שלה, נאור שרון שנושק מידי משחק לטריפל דאבל, גאמר יאנג הטופ סקורר של הקבוצה וגף אלן שהינו אחד משלושת השחקנים היעילים בליגה. גם הקבוצה עצמה היא הכי יעילה בליגה כמו גם ראשונה בנק‘ (97 למשחק) ושניה ב % לשלוש (בעיקר בעקבות המשחק מול נתניה).

יבנה, לעומת הפועל שלנו, טרם נכנסה לקצב ונראה שיש קשיי הסתגלות לליגה. הסגל שנבנה בקיץ נראה לא רע בזמנו וגם התקציב לא נמוך אבל משהו לא מתחבר. במבט חטוף על טבלת הקלעים נראה שהיא חסרה סקוררים כשהשלישייה המובילה שלה, דאליס גוניור (אקס קריית אתא וכפר סבא), גל גילינסקי ואפיק ניסים (הגיע מאילת שבליגת העל)  מסתפקים ב 10-11 נקלמשחק בלבד והצטרפותו המאוחרת של רכז טבעי (אפיק ניסים) ממקם דווקא את גל גילינסקי כמבשל ראשי (עם 4 אסלמשחק). מן הסתם יהיה כדאי לשלוח את גילינסקי ודאליס לקו (עם 44%-47% בלבד, מתגעגעים לרומרו ? לא באמת) ויהיה שווה לשמור מולם אזורית (27% קבוצתי לשלוש, מקום 12 בליגה). עוד קטגוריה שיבנה מדורגת בה בין האחרונות זה בנק‘ (76 בלבד) וכמובן ביעילות (לפני אחרונה). הקטגוריה שיבנה מובילה בה את הליגה הינה האיבודים, עם 10.5 בלבד למשחק. חיפה שלישית עם 12 בלבד גם היא.

אז על הנייר הפועל שלנו עדיפה אבל זה לא אומר כלום כי משחקים מנצחים על הפרקט ולא בפריויואים של עיתונאים חובבים. אז מי שבאמת רוצה לדעת מה יהיה מוזמן לרוממה. יהיה כיף. כרגיל. צפי להרבה קהל. בכל זאת, זאת רק נבחרת הכדורגל שמתחרה בנו ברייטינג.

—————————————-
חברים יקרים,
הפועל חיפה בכדורסל שייכת קודם כל לאוהדיה.
נמשיך לפעול תחת סטנדרטים מקצועיים גבוהים, תוך שקיפות מלאה ויכולת השפעה לכל אחד ואחת מחברי העמותה לאורך השנים.
אנו מודים לכל חברי העמותה שכבר חידשו חברות, וגם לאלה שתומכים מרחוק. וכמובן לכל הספונסרים שתרמו מכספם ומזמנם.
בזכותכם יש הפועל בחיפה!
—-
מזכיר לכם כי אדי מינץ מחכה לכם לחידוש החברות.
צרו איתו קשר.חבר עמותה צעיר (עד גיל 17) – 150 ש״ח
חייל/סטודנט/נכה – 350 ש״ח
מבוגר – 650 ש״ח
יהלום (ישיבה על הפרקט) – 2,000 ש״חאדי מינץ: 054-3115652

ממשיכים את הבנייה – מצטרפים לעמותה

 

אין תגובות

logo