הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

הצטרפו לעמותת האוהדים
אדי מינץ לקראת רמת גן-גבעתיים (מחזור 8)

23 נובמבר, 2018

 

הפועל של האוהדים מארחת אצל הפועל רמת גן גבעתיים שעוברת פתיחת עונה בצורה של נדנדה עם מאזן 2 – 3 לרעתה.

לקראת משחק החוץ השלישי לעונה – כתבתו של אדי מינץ

לאט לאט ומבלי ששמנו לב הליגה נכנסה לה כבר לאמצע הסיבוב והמפגש בין קבוצת האוהדים מרג ובין הפועל שלנו צפוי להיות לוהט כתמיד. חורף חם, הגרסה הלאומית עם נגיעות בין לאומיות.

רג מגיעה למשחק במאזן שלילי (3:2) כשהיא קולעת 90 נק‘  בניצחונות מול יבנה (משחק ראשון) וכפר סבא ורק 74 נקבהפסדים (רעננה, קריית אתא ואשקלון) וטרם מצאה את הקצב שלה. הפועל  מגיעה אמנם במאזן יפה של 1:4 אך דווקא במחזור האחרון היא הפסידה לראשונה ליבנה המתקמבקת.

רג מציגה את אדוארדס (בונה שעברה כיכב בגליל העליון), משאבת ריבאונד אמיתית, עם 12 כח (שלישי בליגה) מתוכם 5.5 כח בהתקפה (לידיעת רחימי) ושלושה תותחני שלשות (אלייב, מטלון ושולמן) עם 5.5-6 זריקות מהטווח למשחק כששני הראשונים גם קולעים משם ב 40%. הפועל שלנו   מתהדרת בשלושה מובילים משלה, נאור שרון שנושק מידי משחק לטריפל דאבל, גאמר יאנג הטופ סקורר של הקבוצה וגף אלן שצמוד לאדוארס בטבלת השחקנים היעילים בליגה. הפועל חיפה היא גם היעילה בליגה, הראשונה בנק‘ (אבל שלישית מהסוף בספיגה) וסוחטת הכי הרבה עבירות מיריבותיה.

מה עוד ? רג משחקת בקצב נמוך והיא לפני אחרונה בליגה במסהזריקות, זאת לעומת חיפה שרצה בכל הזדמנות ושתים מתוך שלושת תצוגות היעילות מתחילת השנה, מבין 35 משחקים, שייכות לה.

נראה שלא יהיה כדאי במיוחד לשלוח את שני הזרים של רג לקו (עם 80% מהטווח) ושני המאמנים יצטרכו לחשוב טוב טוב לפני מעבר לאזורית זאת לאור מלך הזריקות משלוש בליגה (יאנג, עם 8) ובעל אחוז הקליעה מהטווח הטוב בליגה (שרון, 50%) בצד האורח. על תותחני המארחת כבר דיברנו.

מעבר לפיקנטריה שתהיה ביציעים (אבל רק למי שיכול להרשות לעצמו לשלם 50 ₪ על משחק בלאומית) מדובר בשתי קבוצות בעלות פילוסופיית משחק שונה לחלוטין. אין פה פיבוריטית (ואת זה לשמחתנו ניתן להגיד על כל קבוצה ובכל משחק בליגה). שתי הקבוצות באות אחרי הפסד. רק אחת מהן תצא מזיסמן עם ניצחון.

—————————————-
חברים יקרים,
הפועל חיפה בכדורסל שייכת קודם כל לאוהדיה.
נמשיך לפעול תחת סטנדרטים מקצועיים גבוהים, תוך שקיפות מלאה ויכולת השפעה לכל אחד ואחת מחברי העמותה לאורך השנים.
אנו מודים לכל חברי העמותה שכבר חידשו חברות, וגם לאלה שתומכים מרחוק. וכמובן לכל הספונסרים שתרמו מכספם ומזמנם.
בזכותכם יש הפועל בחיפה!
—-
מזכיר לכם כי אדי מינץ מחכה לכם לחידוש החברות.
צרו איתו קשר.חבר עמותה צעיר (עד גיל 17) – 150 ש״ח
חייל/סטודנט/נכה – 350 ש״ח
מבוגר – 650 ש״ח
יהלום (ישיבה על הפרקט) – 2,000 ש״ח אדי מינץ: 054-3115652

ממשיכים את הבנייה – מצטרפים לעמותה

 

אין תגובות

logo