הצטרפו לעמותת האוהדים
דבר יושב הראש

אדומות ואדומים יקרים,

לפני כשבע שנים התכנסנו מספר חברים שלבם אדום ויצאנו למסע. מסע להשבתו של מועדון הכדורסל הפועל חיפה אל המקום הראוי לו – הליגה הבכירה בישראל. היום, בסיומה של העונה החמישית אנו מרחק הצלחה אחת מהליגה הבכירה.

עוד בראשית הדרך, לפני רישומה של העמותה ברשם העמותות ורישום הקבוצה באיגוד, ידענו כי מסע זה ידרוש מכולנו משאבי זמן, נפש וממון רבים, אשר בלעדיהם לא נוכל להחזיר עטרה ליושנה. שמנו לעצמנו שתי מטרות עיקריות:

1. בטווח של 9-10 עונות, להשיב את הקבוצה אל הליגה הבכירה כאשר היא מנוהלת ברמה ספורטיבית, אדמיניסטרטיבית ותקציבית בצורה ישרה, שקופה ומאוזנת.

2. לבנות מחלקת נוער שתהווה בסיס לקידום ילדים ונוער ושילובם בקבוצה הבוגרת בבוא יום.

בחמש השנים האחרונות זכיתי לעמוד בראש העמותה בזכות האמון שנתנו בי חברי העמותה וחברי הוועד המנהל. בשנים אלו ידענו הצלחות וידענו כישלונות, טעינו, למדנו וסביר כי נטעה ונלמד עוד רבות בדרך, ובטוחני כי כשם שידענו עד כה, נדע גם בעתיד ללמוד ולהשתפר עד להגעה ליעדנו.

בשבע השנים האלו גייסנו מכם האוהדים, משותפינו לדרך ומרשויות הספורט והמוסדות העירוניים תקציבי עתק, וזאת עוד בטרם תקציב עונת 2018/9, וידענו בכל עונה ועונה כי איזון תקציבי אינו המלצה כי אם תנאי.

אני גאה ושמח כי עמדנו בכך. אין בי ספק כי תמיכתכם תמשיך לגדול ולגבור, בדמי החברות, בתרומה, בעידוד ובעשייה למען המועדון של כולנו.

בשבע השנים אלו בנינו את תשתיתה של מחלקת הנוער ובעונת המשחקים האחרונה זכינו סוף כל סוף להשיב אל ביתנו החם את הקבוצות האבודות שנוהלו תחת אגודה נפרדת ויחדיו עמן נפתח את העונה עם 30! קבוצות תחרותיות בנים ובנות וכל זאת תחת ניהולו של המאמן גיל נתיב, כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער.
אני בטוח כי מקומם של בוגרי המחלקה ילך ויגדל ועוד נכונים לנו “גיא גודסים” ו “בר טימורים” לעתיד שיבוא.

לצד מחלקת הנוער, משחקת קבוצת נשים בוגרות אשר התחילה את דרכה בליגה א’ וכיום משחקת בליגה הארצית מתוך כוונה לטפס במעלה הליגות ולהוות בית לשחקניות הצעירות בבוא יום.

אנו נמצאים בפתחה של העונה השמינית ונטל ההוכחה וההצלחה הולך ונהיה כבד והמתחרות נהפכות חזקות משנה לשנה. עתה, עם ירידת הקבוצה הבוגרת לליגה הארצית פועל הוועד המנהל להשבת הקבוצה לליגה הלאומית.

בעונה הקרובה צפויה הקבוצה לשחק בהיכל הספורט רוממה בימי ראשון בשעה 20:00 וזאת על מנת לאפשר לקהל, מטף ועד זקן להנות מחווית צפייה מיטבית.

גולת הכותרת של העונה הקרובה טמונה כולה במשפט אחד “הפועל כדורסל – בית לכל האדומים!!!”

זוהי לא סתם אימרה כי אם דרך חיים וניהול. אנו מאמינים כי דווקא בימים אלו בהם הקהל האדום אינו מאוחד כבימים עברו, חובתנו! לחזק את הקבוצות האדומות השונות ולשם כך אנו מעניקים הטבה בעת הצטרפות לעמותה לכל אוהד אשר תומך גם באחת מקבוצות הכדורגל של המועדון והטבה כפולה לאלו אשר תומכים בכולן!!!

כל צעד בפני עצמו וכל הצעדים כולם מהותיים להצלחתנו – אולם המהותי ביותר הוא שותפותכם אתם!

אני מזמין כל אחת ואחד מכם להצטרף אל העמותה כחברים, להירתם לעשייה היומיומית בפן הניהולי, התקשורתי והקהילתי ולא פחות חשוב ואולי אף יותר, להגיע ולתמוך בקבוצה במשחקיה בבית ובחוץ.

יחד! נשיב את הפועל אל הליגה הבכירה.

כי הפועל של האוהדים.

שלכם,

יובל רוסמן.

אין תגובות

logo